Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Being You With Money, The Evening Adventure (Online) – May 24

May 24 @ 6:30 pm - 8:30 pm

 

POLISH

BEING YOU WITH MONEY, THE EVENING ADVENTURE 
BĘDĄC SOBĄ Z PIENIĘDZMI, WIECZORNA PRZYGODA
ONLINE-LIVE STREAMED or IN WARSAW
24 maja 18:30 – 20:30 $60 USD = 250 PLN
IN WARSAW: http://drlisacooney.com/event/money-evening-adventure-may-24/
ON LINE: http://drlisacooney.com/event/money-evening-adventure-online-may-24/

Co jeśli wszystko, czego kiedykolwiek nauczyłeś się na temat pieniędzy lub zdecydowałeś w temacie pieniędzy jest przeterminowane i niewłaściwe? Co jeśli pieniądze nie są problemem? Co jeśli to w rzeczywistości chodzi o to jak wiele jesteś gotowy otrzymać?

Czy otrzymywanie więcej pozwoliłoby tobie być wspanialszym wkładem dla siebie, dla innych wokół ciebie i dla świata? Jakie to by było?

Jest to specjalna klasa, która pozwoli ci głęboko zanurkować w to, co powstrzymuje cię przed posiadaniem pieniędzy, obfitości, których prawdziwie pragniesz i da ci narzędzia do wykreowania rzeczywistości finansowej ponad to, co zdecydowałeś że jest możlwie. Czy to jest ten czas?

Odkryj jak wszechświat pragnie cię w całości wspierać?

 

 

 

ENGLISH

What if everything you’ve ever learned about or decided about money is out-of-date or incorrect?  What if money isn’t the issue?  What if it’s actually about how much you’re willing to receive?

Would receiving more allow you to contribute more to you, to everyone around you and the world?  What would that be like?

This is a special class that will allow you to dive deep into what is stopping you from having the money and abundance you truly desire and give you the tools to create a financial reality beyond what you’ve decided is possible. Is now the time?

Discover how the Universe desires to support you in totality.

Details

Date:
May 24
Time:
6:30 pm - 8:30 pm
Event Categories:
, ,
Event Tags:
,

Post comment

Dr Lisa Cooney | Live Your Roar
"It’s not only your place to feel safe and gain the knowledge of who you truly are – who you truly BE in this wild and wonderful world – but to let go and SOAR to heights yet un-imagined!"
Dr Lisa Cooney
E-mail: info@drlisacooney.com

Be sure to sign-up for the newsletter so that you can stay up to date on the news, sales, coupons, discounts, and free stuff from Dr. Lisa Cooney.